Prawidłowy wypoczynek zależy od wielu czynników, jednak najważniejszym z nich jest odpowiednio dobrany materac. Wybiera się go na podstawie indywidualnych cech użytkownika, takich jak waga, wzrost czy stan zdrowia. Jednak warto wybrać materac, który nie tylko zadba o kręgosłup, ale gwarantuje także niezwykle komfortowe warunki snu. Umożliwia to mogą materace hybrydowe, które powstały specjalnie dla wymagających użytkowników. 

Materace hybrydowe – charakterystyka

Zdrowy i komfortowy sen to wciąż jest marzeniem? Na rynku dostępne są wyjątkowe materace hybrydowe, które zapewniają nie tylko efektywny wypoczynek, ale także dbają o kręgosłup użytkownika czy są w stanie zagwarantować higieniczne warunki! Czym jednak są te innowacyjne produkty, znane także jako materace hybrydowe? Otóż to materace, które charakteryzują się połączeniem najlepszych cech wkładu piankowego i sprężynowego. Dzięki temu zabiegowi są w stanie zapewnić:

 • sprężystość,
 • elastyczność punktowa,
 • niewiarygodna miękkość,
 • odporność na odkształcenia,
 • wysoki poziom higieny i wentylacji wkładu.

Materace hybrydowe powinny być jak najwyższej jakości, aby mogły odpowiednio sprawdzać się w  sypialni każdego użytkownika. To właśnie dlatego Hilding Anders używa najlepszych materiałów.

Materace hybrydowe – jaki model wybrać?

Wypróbuj wyjątkowe materace hybrydowe!W ofertach lokalnych sklepów znajdują się dwa materace hybrydowe zasługujące na szczególną uwagę – Hilding Electro oraz Hilding Dance. Oba modele posiadają wyjątkowe właściwości, jednak istnieje między nimi kilka podobieństw, takich jak:

 • siedem stref twardości, które gwarantują dopasowanie się wkładu materaca do anatomicznych kształtów ciała użytkownika,
 • antyalergiczne materiały, które są bezpieczne dla zdrowia i nie wywołują alergii,
 • pokrowiec, który można z łatwością ściągnąć i wyprać,
 • optymalna wentylacja, którą zapewniają specjalne nacięcia oraz profilowania wkładu.

Materace hybrydowe różnią się od siebie przede wszystkim wkładem i cechami, które wynikają z tego faktu. W materacu Hilding Dance znaleźć można przede wszystkim sprężyny Pocket Plus, które gwarantują redukcję drgań oraz wysoką elastyczność punktową, a także dwie pianki – wysokoelastycznej HR oraz FlexiFoam. Gwarantują one trwałość, elastyczność oraz plastyczność. Innym, ale równie ciekawym modelem jest materac Hilding Electro. Posiada on w swoim wkładzie sprężyny Multipocket oraz innowacyjne pianki. Wśród nich znajduje się pianka wysokoelastyczna HR, Fusion, termoelastyczna, lateksowa oraz włókno sizal. Całość zapewnia użytkownikowi komfortowe podłoże, które reaguje na temperaturę ciała oraz posiada właściwości antyalergiczne. Dodatkowo materac Hilding Electro posiada top, którego zdjęcie lub przełożenie umożliwia stworzenie 6 stref twardości umożliwiających dopasowanie twardości do aktualnych potrzeb.

Materace hybrydowe – dla kogo? 

Sen jest istotną czynnością, dzięki której człowiek może prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia. W dużej mierze odpowiadają za niego materace do spania, które powinno się wybierać na podstawie indywidualnych cech oraz preferencji. Jednak istnieją materace hybrydowe – innowacyjne produkty dla każdego, w tym:

 • alergików,
 • singli i par,
 • osób z bólem kręgosłupa,
 • osób aktywnych,
 • osób starszych.

Materace hybrydowe zapewniają najlepsze warunki do spania dla swoich użytkowników. Odpowiada za to zastosowanie wysokiej jakości pianki oraz sprężyn kieszeniowych, które nadają materacowi odpowiednich właściwości. W ten sposób są w stanie dopasować się do każdego i stanowią uniwersalne rozwiązanie!