Komfortowy sen to coś, czego wielu osobom w dzisiejszych czasach brakuje. Odpowiedzialny za niego jest przede wszystkim odpowiednio dobrany materac. Jego właściwości, wymiary oraz twardość znacząco poprawiają jakość i efektywność wypoczynku, a dodatkowo mogą zniwelować dolegliwości bólowe. Takim materacem jest SleepMed Supreme, który idealnie sprawdzi się w każdej sypialni. Dlaczego? 

Czym jest materac SleepMed Supreme?

SleepMed Supreme posiada wypełnienie zbudowane na bazie innowacyjnej, wyprodukowanej nowoczesnymi metodami pianki, która odpowiada za wspaniały komfort oraz jakość snu. We wkładzie SleepMed Supreme znaleźć można dwie warstwy wysokoelastycznej pianki VPPHR z technologią Airforce. Nie tylko polepsza ona cyrkulację powietrza, jaka zachodzi wewnątrz materaca, ale także odpowiada za sprężystość, wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia. Wewnątrz jest również termoelastyczną pianka VitaRest®, dzięki której reaguje ona na temperaturę oraz nacisk ciała użytkowania. Jednocześnie zapewnia idealne dopasowanie się do anatomicznej budowy użytkownika i doskonałe podparcie dla kręgosłupa. SleepMed Supreme jak wszystkie materace piankowe odznacza się również niesamowitą lekkością, miękkością oraz trwałością. Ale to nie wszystko!

Jakie właściwości posiada SleepMed Supreme?

Najwyższej jakości sen na SleepMed SupremeMaterace do spania powinny przede wszystkim być jak najlepiej dopasowane do użytkownika. Zapewnić to mogą liczne cechy, które materac może zaoferować. Jeśli chodzi o SleepMed Supreme, to wyróżnić tutaj można:

  • siedem stref twardości, które umożliwiają jeszcze lepsze dopasowanie się wkładu do ciała użytkownika,
  • antyalergiczny pokrowiec oraz zastosowanie bezpiecznych dla zdrowia materiałów,
  • przystosowanie do stelaży z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka,
  • obie strony przeznaczone do użytkowania,
  • specjalne profilowania i nacięcia zapewniające optymalny przepływ powietrza,
  • cztery twardości powstałe dzięki zastosowaniu ruchomej pianki termoelastycznej VitaRest®.

To jednak nie są wszystkie zalety SleepMed Supreme, ponieważ jest on również materacem medycznym. Oznacza to, że posiada status wyrobu medycznego w klasie I, który został uzyskany poprzez restrykcyjne testy i badania medyczne. Wyjątkową zaletą SleepMed Supreme są właściwości prozdrowotne, które w korzystny sposób wpływają na kręgosłup.

SleepMed Supreme – dla kogo?

Materace SleepMed idealnie sprawdzą się w każdej sypialni, niezależnie od stanu zdrowia użytkownika. Z uwagi na to materac medyczny jest rekomendowany osobom cierpiącym na choroby oraz schorzenia kręgosłupa. W ten sposób pomaga bezboleśnie zasnąć i zapewnia komfortowy sen. Również alergicy spokojnie wypoczną, podobnie jak single i pary. Jednak to nie wszystko, ponieważ z uwagi na cztery twardości materac SleepMed Supreme może być polecony każdemu. Dzięki tej cesze możliwe jest wybranie stopnia twardości, a tym samym i dopasowanie materaca do indywidualnych potrzeb.

Idealny materac zapewni komfortowy, zdrowy i higieniczny sen. Z tego względu każdy człowiek powinien mieć odpowiednio dopasowany do swoich potrzeb materac w sypialni. Świetnie w tej roli spisze się SleepMed Supreme, który posiada uniwersalne cechy oraz prozdrowotne właściwości.