Materace nawierzchniowe to wciąż mało popularne produkty. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o ich zbawiennych właściwościach to koniecznie przeczytaj ten artykuł! 

Materace nawierzchniowe – co to? 

Materace nawierzchniowe to produkty, które pozwolą Ci poprawić jakość obecnego podłoża, nie wydając przy tym fortuny. Topper możesz nałożyć na niewygodną kanapę czy zużyty materac. Tego typu produkty są wypełnione termoelastyczną pianką, która dopasowuje się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Mają one za zadanie zmiękczyć obecne podłoże lub podwyższyć jego twardość. Z tego powodu, materace nawierzchniowe świetnie sprawdzają się w przypadku osób, których waga ulega częstym wahaniom i ciężko im dobrać materac pod siebie. Topper na materac główny sprawdzi się w przypadku, gdy nasz stary produkt przestał spełniać swoje funkcje i twoje noce kończą niewyspaniem i brakiem energii. Ponadto, te modele świetnie zastąpią karimatę i zapewnią Ci optymalny komfort, gdziekolwiek jesteś!

Podwyższenie twardości 

Materace nawierzchniowe - jakie posiadają właściwości?Hilding Bass to lekki materac nawierzchniowy, którego zadaniem jest podwyższenie twardości materaca bazowego. Został skonstruowany ze sprężystej pianki Velvet Touch, która cechuje się świetną elastycznością. Materac umożliwia swobodny przepływ powietrza, “oddycha”, więc znakomicie sprawdzi się w sypialni alergika. Jest to elegancki i niesamowicie komfortowy dodatek, który ochroni bazowy materac, a Tobie doda wygody i komfortu podczas wypoczynku. Produkt jest dostępny w jednym z dwóch innowacyjnych pokrowców – Cashmere i Tencel. Ponadto, Hilding Bass uzyskał certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że jest produkt całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

 

Właściwości chłodzące 

Hilding Tenor to materac nawierzchniowy, który ma wyrównać powierzchnię spania i dodatkowo ochronić materac bazowy. Jest bardzo łatwy w przechowywaniu – wystarczy go zwinąć i schować do szafy. Dodatkowo, wysokoelastyczna pianka FloFom zapewnia przyjemnie chłodzenie, co pozytywnie wpłynie na regenerację mięśni. Materac gwarantuje optymalny komfort snu, ponieważ wkład umożliwia swobodną wentylację i cyrkulację powietrza. Produkt możesz zakupić w zestawie z pokrowcem Tencel, który jest antyalergiczny i wykonano go z innowacyjnych włókien wiskozowych. Potrafi kontrolować poziom wilgotności materaca i absorbować nadmiar wilgoci bezpośrednio ze skóry użytkownika. Włókna pokrowca nie podrażniają delikatnej skóry i w naturalny, nieinwazyjny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec może w łatwy sposób zdjąć i wyprać w pralce.

Materace opisane w tym artykule to produkty najwyższej jakości, które dostarczą Ci świetny komfort i wygodę.