Szukasz idealnego materaca dla swojego dziecka? Jeśli zależy Ci na jego zdrowiu i wygodzie to koniecznie poznaj nasze materace młodzieżowe. 

Materace młodzieżowe – charakterystyka 

Materace młodzieżowe to produkty, które mają wspierać prawidłowy rozwój młodego człowieka. Stanowią doskonałe podparcie i dopasowują się do kształtu ciała ich użytkownika. Podczas wyboru idealnego materaca dla nastolatka, należy kierować się jego komfortem oraz potrzebami. Materace dla młodzieży powinny być wysokiej jakości i zagwarantować optymalny wypoczynek po całym dniu nauki. To sen odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, szczególnie u młodych, dojrzewających osób. Materace dla nastolatków to najczęściej te piankowe, które potrafią dopasowywać się do kształtu ciała oraz jego naturalnych krzywizn. Wspomagają one zachowanie prawidłowej postawy przez całą noc. Posiadają dwie twardości, dzięki czemu łatwo dopasować cechy materaca do aktualnych potrzeb i wymagań dziecka. Ponadto, materace tego typu powinny wspomagać zachowanie optymalnej higieny, odprowadzać wilgoć i dbać o środowisko snu. Materace dziecięce hamują osadzanie się drobnoustrojów, roztoczy, kurzu czy bakterii. Są to produkty godne zaufania.

Materac dla nastolatków

Hilding BreakdanceMaterace młodzieżowe - zdrowy i spokojny sen nastolatka to świetny materac dla nastolatków w wieku szkolnym. Jego stabilny wkład został zrobiony z dwóch wysoce elastycznych pianek FlexiFoam, które charakteryzują się różną twardością. Materac jest dwustronny, więc by uzyskać inny rodzaj komfortu, wystarczy obrócić go na drugą stronę. Profesjonalne, specjalistyczne cięcia i profilowania gwarantują świetną wentylację, co korzystnie wpłynie na trwałość i zachowanie pierwotnych cech przez wiele lat. Pokrowiec, w który ubrano materac – Young to produkt dedykowany nastolatkom. Posiada oryginalny, młodzieżowy wzór, który na pewno będzie współgrał z pokojem twojego dziecka. Jest uszyty z materiału odpornego na ścieranie i łatwo go czyścić. Hilding Breakdance to materac, którym zaufało już wielu rodziców.

Przystosowanie do łóżek piętrowych 

Drugi materac z omawianej kolekcji to Hilding Funky. Jest to uniwersalny produkt, który dodatkowo przystosowano do łóżek piętrowych i wysuwanych. Jego wkład został skonstruowany z niezwykle elastycznych pianek FlexiFoam, które cechują się odmienną twardością. Cięcia i specjalnie profilowania gwarantują cyrkulację powietrza i wentylację, co wpływa na higienę i optymalne środowisko snu. Dodatkowo materac został odznaczony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie użyto materiałów niebezpiecznych, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie czy samopoczucie twojego dziecka. Jest to popularny produkt, cieszący się uznaniem wśród nastolatków.

Jeśli zależy Ci na komforcie i wsparciu pleców twojego dziecka to koniecznie zainwestuj w Hilding Breakdance lub Hilding Funky.