Coraz częściej producenci, tworząc produkty, starają się uwzględnić ich wpływ na środowisko. Dlatego właśnie powstała kolekcja materacy naturalnych od Hilding. Decydując się na materac dla pary, warto wziąć pod uwagę materac naturalny Hilding Aspre. Sprawdź, czy będzie on dobrym rozwiązaniem dla Ciebie!

Poznaj materace naturalne 

Materace naturalne powstały z myślą, aby zapewnić użytkownikowi zdrowy i spokojny sen, a przy tym pozostawiając jak najmniejszy ślad środowiskowy. Wykonane zostały z naturalnych materiałów, które są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i ekosystemu. W ich wnętrzu znajdziemy pianki syntetyczne, które zapewniają komfort odpoczynku na najwyższym poziomie. Materace te zbudowane są z produktów zgodnych ze ściśle regulowanymi plantacjami. W ich komponentach znajdziemy naturalne surowce takie jak len, bawełna organiczna czy olej rycynowy. Dzięki temu oprócz wygody zapewniają szereg właściwości antyalergicznych i antybakteryjnych. Materace naturalne odpowiadają na potrzeby konsumentów zarówno pod względem wysokiej jakości snu, jak i dbania o ekologię.

Charakterystyka materaca Hilding Aspre 

Materace naturalne dla par - poznaj Hilding AspreMaterac Hilding Aspre jest jednym z modeli naturalnych podłoży do spania. W jego wnętrzu znajdziemy dwie pianki: piankę HR Bio o wysokości 11 cm oraz piankę NATURALIS® o wysokości 15 cm. Materac jest dwustronny, posiada średnią i twardą stronę. Wkład wykazuje się bardzo dobrą elastycznością, dlatego prawidłowo podpiera kręgosłup na całej jego linii, dodatkowo materac został wyposażony w 7 stref twardości. Oznacza to, że jest podzielony na strefy tak, aby odpowiednio rozłożyć ciężar ciała użytkownika na całej jego powierzchni. Wkład materac został nasączony olejkiem sojowym oraz olejkiem rycynowym wykazującym właściwości przeciwbólowe i antybakteryjne. Hilding Aspre wyposażony jest w pokrowiec w kremowym kolorze, wykonany z lnu i bawełny organicznej. Oba materiały mają właściwości termoregulacyjne. Dlatego dzięki temu unikniemy nocnego przegrzania lub wychłodzenia. Na materac producent oferuje 15 lat gwarancji, dzięki czemu otrzymujesz pewność, że posłuży Ci przez lata.

Hilding Aspre – materac do sypialni dwuosobowej

Kupując materac do sypialni dwuosobowej, musimy wziąć pod uwagę potrzeby i preferencje dwóch osób. Materac naturalny Hilding Aspre będzie dobrym rozwiązaniem dla par, ponieważ budowa jego wkładu i właściwości pianek, z których powstał niwelują wszelkie drgania występujące na powierzchni wkładu oraz zapobiegają zbędnemu zapadaniu się. Dzięki czemu zlikwidujemy problem nadmiernego wybudzania się przez partnera w trakcie snu. Materac ten pozwoli na komfortowy odpoczynek dwóch osób.

Decydując się na materac dla dwóch osób, warto postawić na model, który będzie po pierwsze wygodny dla obojga, a po drugie będzie on rozwiązaniem ekologicznym. Dlatego powstała kolekcja materacy naturalnych, dzięki którym można uzyskać balans pomiędzy tymi dwoma aspektami.

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.