Chyba każdy zna scenariusz, kiedy dzień wydaje się, być tak nieudany, że marzy się tylko, i wyłącznie o położeniu się spać. Wygodne łóżko i otulająca kołdra to doskonały lek na tego typu zmartwienia. Jak jednak wiadomo, łóżko nie zawsze jest tak komfortowe, jak mogłoby być. Hilding Nevada może okazać się rozwiązaniem tego problemu – to nowoczesna, naturalna propozycja, która jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wysokiej jakości pianka

Model Hilding Nevada to materac naturalny, wewnątrz którego znajduje się między innymi wysokiej jakości pianka. Mowa rzecz jasna o wysokoelastycznej piance HR Bio, w której naturalny olejek zastępuje chemiczne związki. Otwartokomórkowa struktura omawianego surowca umożliwia optymalną cyrkulację powietrza, a jednocześnie pozwala zachować doskonałą elastyczność.

Czym charakteryzują się materace naturalne Poznaj Hilding Nevada!7-strefowy system sprężyn kieszeniowych

O sprężynach kieszeniowych mówi się w ostatnim czasie naprawdę sporo. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego – to innowacyjne rozwiązanie na miarę XXI wieku. W modelu Hilding Nevada zastosowano szczególne sprężyny – Multipocket. Różnią się tym od standardowych, że charakteryzują się mniejszą średnicą, dlatego w jednostce powierzchni jest ich zdecydowanie więcej. Jest to ulepszenie, które sprawia, że materac dopasowuje się do ciała użytkownika jeszcze lepiej i zapewniała mu komfort, jakiego nigdy do tej pory nie miał okazji poczuć.

Lateks naturalny

Lateks stanowi kolejną warstwę wypełnienia omawianego podłoża do snu. Jest to surowiec produkowany z wysokiej jakości hipoalergicznych i organicznych materiałów, takich jak mleko drzew kauczukowych. Od dawna wiadomo, że jest to komponent, którego właściwości odnajdują się w przemyśle sypialnianym doskonale. Jak się bowiem okazuje, grzyby, bakterie i roztocza domowe nie mają z nim szans. Jest to na tyle dopracowana warstwa, że nie dopuszcza do tego, by we wnętrzu materaca gromadziły się wcześniej wspomniane, szkodliwe mikroorganizmy. System specjalnych otworów utworzonych wewnątrz tej warstwy sprawia, że materac oddycha i szybko odprowadza wilgoć.

Niezwykły pokrowiec Linen

Hilding Nevada, podobnie jak inne materace naturalne tej marki, jest wyposażony w niesamowicie funkcjonalny pokrowiec o nazwie Linen. Został on wykonany między innymi z lnu, który stanowi unikalne połączenie luksusu i komfortu. Jego charakterystyczna faktura nie jest jedynym, co go wyróżnia. Niepowtarzalne właściwości tej tkaniny sprawiają, że pokrowiec staje się niesamowicie trwały i odporny na zabrudzenia oraz odkształcenia. Jego ogromnym atutem jest również miękkość oraz umiejętność skutecznego odprowadzania wilgoci. Całość jest domknięta za pomocą bawełny organicznej pozyskiwanej z upraw ekologicznych, która pozwala skórze oddychać, dobrze absorbuje wilgoć i posiada szereg cennych właściwości termoregulacyjnych.

Jak widać, Hilding Nevada ma szereg zalet, które sprawiają, że świetnie sprawdzi się jako podłoże do snu w wielu sypialniach. Naturalne surowce wykorzystywane w procesie produkcji to dodatkowy atut, o którym nie sposób nie wspomnieć.

Materac Nevada, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.