Mało która para wyobraża sobie spędzenia nocy w osobnych łóżkach. Jednak często wspólny wypoczynek wiąże się tylko z bólami ze strony kręgosłupa czy karku. Czy istnieje sposób na komfortowy wypoczynek w ramionach partnera? Okazuje się, że tak – wystarczy tylko wyposażyć swoje łóżko w najlepsze materace dla par! Jak je wybrać? 

Jak materace Hilding wpływają na jakość snu? 

Dobre materace to podstawowy element wyposażenia każdej sypialni małżeńskiej – w końcu odpowiadają za komfort i jakość snu nie jednej, a dwóch osób. W związku z tym warto postawić na modele od autoryzowanego dystrybutora, jakim jest ABC Snu. Zapewni nam to dostęp do najlepszych modeli, takich jak materace Hilding, które na tle innych wyróżniają się przede wszystkim właściwościami oraz budową. Odpowiadają one za:

  • dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkowników,
  • wsparcie kręgosłupa,
  • stabilizację sylwetki,
  • higieniczne warunki,
  • prawidłową regenerację fizyczną i psychiczną.

Czym powinny wyróżniać się materace Hilding dla par? 

Które materace Hilding sprawdzą się w sypialni par?Szukając najlepszego podłoża do spania do sypialni małżeńskiej, często zastanawiamy się, czym powinno się ono wyróżniać. Istnieje kilka właściwości, które każdy z nas powinien mieć na uwadze. Wśród nich wyróżnić można odpowiedni rozmiar, gdyż materace Hilding dla par muszą mieć minimum 140 cm szerokości – po 70 cm dla każdej z osób. W ten sposób zapewnią odpowiednio dużo miejsca. Co więcej, wybrane przez nas modele z oferty ABC Snu powinny odznaczać się wysoką elastycznością punktową oraz tłumić drgania wywołane przez ruchy partnera. Ponadto, powinien wyróżniać się:

  • właściwościami antyalergicznymi,
  • wysokim stopniem cyrkulacji powietrza,
  • pokrowcem z możliwością ściągnięcia i wyprania w domowych warunkach.

Materace Hilding dla par – na czym polega ich wybór? 

Decydując się na materace Hilding dla par, które dostępne są w sklepach internetowych ABC Snu, stawiamy na najwyższej jakości produkty. Jednak, czy zdajemy sobie sprawę z tego, co tak naprawdę należy uwzględnić przy ich wyborze? Już w tym momencie warto zaznaczyć, że jest to kwestia indywidualna dla każdej pary, dlatego niezalecana się kierowania opinią znajomych. W pierwszej kolejności postawmy na osobiste potrzeby partnerów oraz uwzględniamy czynniki, takie jak waga, wiek czy stan zdrowia. Następnie odpowiednio dopasujemy rodzaj wypełnienia, gdyż to właśnie od niego zależy najwięcej cech oraz stopień odczuwanego komfortu. Nie zapominajmy też o twardości! To subiektywne odczucie w znaczący sposób wpływa na prawidłową stabilizację ciała partnerów!
Łóżka w sypialniach małżeńskich nie powinny być wyposażone w uniwersalne podłoża do spania, ale specjalnie przeznaczone dla par materace. Dzięki temu zagwarantujemy sobie zdrowy sen w komfortowych warunkach.