Wśród wielu dostępnych na rynku marek, SleepMed wyróżnia się szeroką gamą modeli, które spełniają różnorodne potrzeby użytkowników. W ofercie znajdziesz pięć innowacyjnych kolekcji, z czego każda z nich posiada inne właściwości, dzięki czemu będziesz mógł je dopasować do osobistych potrzeb oraz preferencji. Mimo to, każdy produkt posiada status wyrobu medycznego oraz certyfikat jakości AEH. A zatem, jakie są różnice między poszczególnymi kolekcjami?

Materace SleepMed z kolekcji Standard

Szukasz komfortu w dobrej cenie? Oto materace z kolekcji Standard, które zapewnią Ci zdrowy sen w komfortowych warunkach. Wyróżniają się one 7 strefami komfortu, odczuwalnym efektem masażu, który wynika z wykorzystania pokrowca Merced, zastosowaniem technologii Airforce, 4 stopniami twardości, a także właściwościami ortopedycznymi i antyalergicznymi. W skład kolekcji wchodzi:Jakie są różnice między różnymi modelami materacy SleepMed?

 • SleepMed Comfort,
 • SleepMed Premium,
 • SleepMed Supreme.

Różnica między nimi na pierwszy rzut oka może wydawać się niewielka, jednak warto zauważyć, że każda z nich posiada piankę VitaRest® i VPPHR Soft o innej grubości. Może to wpływać na odczuwalny komfort użytkowania.

Materace SleepMed z kolekcji Hybrid

Lubisz wypoczywać na materacu ze sprężynami? SleepMed również ma coś dla Ciebie. Kolekcja Hybrid to nowoczesne podłoża do spania, których bazę stanowi wkład ze sprężyn typu Multi. Jest to innowacyjne rozwiązanie, gdyż sama konstrukcja sprawia, że sprężyny mogą pracować niezależnie i tym samym zapewniać doskonały komfort odpoczynku. Ponadto posiadają one 4 stopnie twardości z uwagi na ruchomą warstwę pianki termoelastycznej VitaRest®, a także gwarantują doskonałą elastyczność punktową, odczuwalny efekt masażu z uwagi na pokrowiec Merced czy doskonałą wentylację poprzez wykorzystanie technologii Airforce. Wyróżniają się także właściwościami antyalergicznymi i ortopedycznymi. W skład kolekcji wchodzi:

 • SleepMed Hybrid Premium,
 • SleepMed Hybrid Supreme.

Oba modele z tej kolekcji wydają się niemal identyczne – jednak to nie prawda. Model Hybrid Premium ma grubość około 23 cm co wynika z grubości pianki termoelastycznej VitaRest® (3 cm wysokości). Natomiast model Hybrid Supreme ma około 27 cm wysokości, gdyż jego warstwa pianki termoelastycznej VitaRest® jest większa (6 cm wysokości).

Materace SleepMed z kolekcji Plus

Zastanawiasz się, jak materac może idealnie dopasować się do Twoich preferencji? Poznaj kolekcję Plus, która na tle innych wyróżnia się odpinanym topem! Dzięki niemu oraz ruchomej warstwie pianki termoelastycznej jesteś w stanie stworzyć dla siebie aż 6 różnych stopni twardości! Teraz na pewno komfortowo się wyśpisz. Oprócz tego powstały, by spełniać oczekiwania użytkowników pod kątem innowacyjności czy funkcjonalności. Nic dziwnego – gwarantują 7 stref komfortu, posiadają technologię Airforce oraz właściwości antyalergiczne i ortopedyczne.W skład kolekcji wchodzi:

 • SleepMed Comfort Plus,
 • SleepMed Premium Plus,
 • SleepMed Supreme Plus.

Wymienione materace SleepMed posiadają identyczne właściwości, a mimo to różnią się oferowanym komfortem. Wynika to z grubości odpinanego topu.

Materace SleepMed z kolekcji Hybrid Plus

Wysoki komfort snu? Nie ma problemu – rozważ materace z kolekcji Hybrid Plus! Znajdziesz tam połączenie nowoczesnych pianek visco – VitaRest® i Celsius-Waterlily® – z innowacyjnymi, 7-strefowymi sprężynami typu Multi oraz funkcjonalnym odpinanym topem! Jest to gwarancja doskonałej elastyczności punktowej, najlepszej wentylacji dzięki technologii Airforce, a także pewność co do właściwości ortopedycznych oraz antyalergicznych. W skład kolekcji wchodzi:

 • SleepMed Hybrid Comfort Plus,
 • SleepMed Hybrid Premium Plus,
 • SleepMed Hybrid Supreme Plus.

Podobnie, jak w każdej wymienionej już kolekcji, poszczególne modele posiadają niewielkie różnice, które mogą znacząco przekładać się na komfort użytkowania. Mowa tutaj o grubości odpinanego topu. Model Hybrid Comfort Plus ma top o wysokości 3,5 cm, Hybrid Premium Plus 5 cm, a Hybrid Supreme Plus 7 cm.

Materace SleepMed z kolekcji SleepMed Natura

Jesteś miłośnikiem ekologii oraz zdrowego wypoczynku? Specjalnie z myślą o Tobie powstała zupełnie nowa kolekcja – SleepMed Natura! Na tle innych modeli wyróżnia je wykorzystanie naturalnych surowców, takich jak olej rycynowy i sojowy, do produkcji innowacyjnych pianek HR Bio i Naturalis z właściwościami antybakteryjnymi, antyalergicznymi oraz przeciwbólowymi. Ponadto, Pokrowce obu modeli wchodzących w skład tej kolekcji zostały wykonane z połączenia lnu oraz bawełny. Dzięki temu zapewniają wysoką trwałość, a także odpowiednią absorpcję wilgoci. Co ciekawe – wszystkie elementy są biodegradowalne, a także nadają się do recyklingu. Oznacza to, że dbasz nie tylko o swój sen, ale również środowisko! W skład kolekcji wchodzi:

 • SleepMed Natura Plus,
 • SleepMed Natura Hybrid Plus.

Oba materace posiadają 4 strefy twardości, wykorzystują technologię Airforce, gwarantują odczuwalny efekt masażu, a także posiadają właściwości ortopedyczne i antyalergiczne. Różnica między nimi polega na tym, że SleepMed Natura Plus to model piankowy, a SleepMed Natura Hybrid Plus to model hybrydowy, czyli posiada sprężyny typu Multi.

SleepMed oferuje Ci szeroki wybór różnych modeli. Biorąc pod uwagę osobiste potrzeby oraz preferencje, jesteś w stanie znaleźć dla siebie idealne podłoże do spania! Co więcej, każdy produkt z oferty jest antyalergiczny i wykorzystuje innowacyjne technologie, które wpływają na komfortowy wypoczynek!

Jakie są różnice między różnymi modelami materacy SleepMed?

Materace SleepMed Comfort, SleepMed Premium, SleepMed Supreme, SleepMed Hybrid Premium, SleepMed Hybrid Supreme, SleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus, SleepMed Supreme Plus, SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus, SleepMed Natura Plus, SleepMed Natura Hybrid Plus są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.