Wybór materaca to decyzja, nad którą powinniśmy się dobrze zastanowić, ponieważ będzie miała wpływ na nasze przyszłe samopoczucie i zdrowie. Jeżeli nie potrafimy zdecydować się na konkretny produkt, warto postawić na materace hybrydowe. Czym się charakteryzują? Na czym polega to rozwiązanie? Dowiecie się z poniższego artykułu na konkretnym przykładzie – hybrydowym materacu Hilding Electro.

Charakterystyka materacy hybrydowych

Znalezienie odpowiedniego produktu dopasowanego do Twoich potrzeb oraz preferencji jest często trudniejsze, niż może się wydawać. Dotyczy to również materacy, zwłaszcza kiedy musi odpowiadać wymaganiom nie jednej, a dwóch osób. Wiele osób nie potrafi określić, co będzie dla nich korzystniejszym rozwiązaniem: pianka czy sprężyny. Jeżeli znaleźliśmy się w takiej sytuacji, jeden z wiodących producentów na rynku Hilding ma dla nas rozwiązanie. Jest nim materac hybrydowy. Nazwa wiąże się bezpośrednio z jego składem, ponieważ łączy w sobie najlepsze właściwości charakterystyczne zarówno dla pianki, jak i sprężyn. Każdy ma szansę znaleźć w nim pożądane cechy materaca. Nie ulega wątpliwości, że jest to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które niesie ze sobą wiele korzyści dla użytkowników. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe i odporne na odkształcenia, zapewniają wygodny sen oraz podparcie zdrowe dla kręgosłupa i całego układu ruchowego. Dla kogo materace hybrydowe będą odpowiednie? Z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Hiding Electro to najbardziej uniwersalny i praktyczny wybór

Hilding Electro - nowoczesny materacDlaczego? Aby odpowiedzieć na pytanie, dla kogo jest przeznaczony materac hybrydowy Hilding Electro, należy poznać jego specyfikacje w skład której wchodzą: 7-strefowe sprężyny typu Multipocket z pianką hybrydową Fusion, dająca gwarancję nawet dwa razy lepszego podparcia dla ciała użytkownika niż w zwykłych materacach kieszeniowych. Dzięki temu możemy odciążyć kręgosłup oraz inne newralgiczne partie ciała. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie u osób, które mają siedzący tryb pracy lub nadmiernie obciążają swoje plecy. Kolejnym elementem znajdującym się w składzie materaca hybrydowego jest niezwykle wytrzymała i odporna na odciski pianka wysokoelastyczna HR (o wysokości 4cm). Znajduje się ona po jednej stronie materaca, gdyż z drugiej zastosowano drugą warstwę pianki wysokoelastycznej połączona z cieniutką taflą Sizalu i to właśnie ona powoduje pożądane uczucie większej twardości. Na koniec warto również dodać, że pianka wysokoelastyczna gwarantuje lepszą cyrkulację powietrza, a tym samym zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów.

Odpinany top to jeszcze większa wygoda i komfort

W zestawie z flagowym modelem materacy hybrydowych Hilding Electro dostaniemy także niezwykle praktyczny, bo odpinany i z możliwością częstego prania w temperaturze 60*C, pokrowiec Tencel, który dodatkowo skutecznie zablokuje rozwój niechcianych i niepożądanych mikroorganizmów i bakterii.