Dance to ultranowoczesny materac hybrydowy, który dzięki swojej unikatowej, dwustronnej budowie nie wymaga odwracania. Zbudowany jest z 7-strefowego systemu drobnych sprężynek Pocket Plus o wysokości aż 15 cm. Pozwalają one uzyskać najbardziej optymalną sprężystość oraz doskonałe wsparcie dla ciała, tworząc idealne rozwiązanie dla par nawet ze znaczną różnicą wagową. Dzięki połączeniu pianek oraz sprężyn, drgania przy zmianie pozycji drugiej osoby są zredukowane, a także materac ten doskonale dopasowuje się do ciała nie ulegając przy tym odkształceniom. Dodatkowo co może być istotne materac każdorazowo reaguje na zmianę ułożenia ciała i dostosowuje swój kształt do kręgosłupa, pozwalając na dogłębną regenerację wszystkich mięśni – tak ważną w codziennym procesie utrzymania prawidłowej kondycji oraz postawy.

„Zapraszamy do tańca”, czyli Let’s Dance!

Wierzchnia warstwa materaca Hilding Dance stworzona została z dwóch blatów pianek – wysokoelastycznej pianki HR (o wysokości 15 cm) o wyższym poziomie twardości dla zapewnienia dodatkowego podparcia oraz lekko chłodzącej pianki FloFom. Termoregulacyjne i chłodzące właściwości innowacyjnej pianki FloFom sprawdzą się doskonale latem, ale nie oznacza to, że materac ten nie spełnia także swoich funkcji w chłodniejsze dni. Ważna informacją może być fakt, że rzeczona pianka FloForm została użyta po obu stronach materaca: po jednej warstwą o wysokości 3 centymetrów oraz z drugiej pianką o wysokości 4cm.

Certyfikat Oeko-Tex jako gwarant udanych zakupów

Hilding Dance - doskonałe wsparcie ciałaMaterace Hilding posiadają certyfikat Oeko-Tex zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do produkcji materacy są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie. Kupując produkty ze znakiem Oeko-Tex zyskujesz pewność wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu, który możesz użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na Twoje zdrowie.

Dla kogo takie rozwiązanie?

Gdybyśmy mieli jednym tchem wymienić osoby którym rekomendowalibyśmy wybór Hilding Dance to w pierwszej kolejności wskazali pary. Jak mogliście dowiedzieć się we wcześniejszych fragmentach artykułu – wysoka elastyczność punktowa i łatwe dostosowanie się do ciężaru ciała sprawia, że nasz partner lub partnerka mogą spać spokojnie – pomimo faktu, iż my „kręcimy się w łóżku” przez całą noc. Drugą sytuacja, w której rekomendowany jest wybór modelu Dance to moment w którym mamy sporą różnicę wagową pomiędzy śpiącymi osobami. Tutaj działa zaś mechanizm niezależnych punktów podparcia, które w równomierny sposób podpiera nasze partie ciała. Na pewno także po ten model chętnie sięgną osoby o aktywnym usposobieniu i trybie życia, gdyż pozwala on na szybką regeneracje mięśni po całym dniu pracy i obowiązków.

Przyjemność w dotyku oraz unikatowy design, czyli poznajcie pokrowiec Italiano

Z kronikarskiego obowiązku warto wspomnieć, iż model ten wyposażony jest w pokrowiec Italiano. To idealny przykład na to jak w prosty sposób połączyć ze sobą funkcjonalność (możliwość prania pokrowca w temp. do 60*C), nowoczesny i modny design (puszysta dzianina, tworząca efekt trójwymiarowości), a także wygodę i praktyczność za sprawą niewielkiej wagi oraz czterech wygodnych i poręcznych uchwytów, które sprawiają, że odwrócenie materaca nigdy nie trwało tak szybko.