Materac, który indywidualnie dopasowuje się do każdej partii ciała zapewniając jej podparcie? Beztroski sen zapewni nam materac kieszeniowy o aż dwóch twardościach!

Poznaj Hilding Zorba!

Hilding Zorba to materac kieszeniowy. Każda sprężyna została tutaj umieszczona w osobnej kieszeni, dzięki czemu nie dotykają się one bezpośrednio ze sobą. Wskazane rozwiązanie sprawia, że całość reaguje w bardzo indywidualny sposób na wywierany nacisk. W ten sposób materac dopasowuje się do naszego kształtu ciala, w związku z czym świetnie je podpiera, lecz również zapewnia wysoki komfort. Warto dodać, że model wzbogacono także o piankę lateksową. Zwiększa ona wygodę dostosowując się do krzywizn anatomicznych. Jednocześnie świetnie poprawia  stabilność całego wyrobu. Warto dodać, że wskazany surowiec zapewnia także szereg właściwości antyalergicznych. W jaki sposób? Przede wszystkim poprawia przepływ powietrza, a jego struktura sprawia, że w naszym łóżku nie będą rozwijać się wszelkiego rodzaju grzyby i bakterie. Nie możemy zapomnieć o tym, że produkt posiada aż dwie twardości, przez co znacznie łatwiej jest dopasować go do naszych indywidualnych potrzeb.

Dla kogo Hilding Zorba?

Hilding Zorba - czy to materac dla mnieZe względu na fakt, że materac posiada aż dwie twardości i wystarczy jedynie odwrócić go na drugą stronę, aby zmienić siłę podparcia to sprawdzi się on dla naprawdę szerokiego grona odbiorców. Zarówno dla osób, które preferują twardą powierzchnię do snu, lecz również trochę bardziej miękką. Pamiętajmy, że twardość jest czymś mocno subiektywnym, w związku z czym powinniśmy kierować się tutaj przede wszystkim naszymi indywidualnymi preferencjami. Dodajmy również, że dobrze dobrany materac, a dokładniej twardość jest kwestią szczególnie istotną, abyśmy mogli spokojnie przespać całą noc, a rano wstawać bez doskwierających nam dolegliwości bólowych. Na zbyt miękkim będziemy się “zapadać”, a na za twardym plecy będą się zbyt mocno prostować. Dlatego właśnie dobrze jest zdecydować się na materace, gdzie sami decydujemy o sile podparcia.

Materac bezpieczny dla alergików

Warto dodać, że wskazany model jest bezpieczny dla osób, które zmagają się z różnego rodzaju alergiami czy też chorobami układu oddechowego. Materace Hilding przygotowywane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, takich jak zastosowane tutaj pianka FlexiFoam czy też pianka lateksowa, która ułatwiają przepływ powietrza czy też odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Obowiązkowo należy tutaj też wspomnieć na temat pokrowca. Pokrowiec Silver świetnie przepuszcza powietrze, a także został wzbogacony o elementy srebra. Swobodnie możemy go wyprać w temperaturze 60 stopni, co pozwoli nam pozbyć się z jego powierzchni wszelkich bakterii.

Jesteśmy przekonani, że Hilding Zorba okaże się strzałem w dziesiątkę! Dlatego nie ma co się zastanawiać tylko warto jest postawić właśnie na tego typu wysokiej jakości rozwiązania, które zapewnią nam zdrowy i wygodny sen przez całą noc.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/